Jak wyglądają Wieczory Kawalerskie w VirtualCity

Jeśli wciąż zastanawiasz się jakie atrakcje wybrać na wieczór Kawalerski,  poświęć chwilę i sprawdź co czeka na Ciebie w naszym niesamowitym świecie VR!

Jesteśmy jedynym salonem VR we Wrocławiu który posiada aż 16 stanowisk do wirtualnej rozrywki więc możecie bawić się naprawdę dużą ekipą jednocześnie.

Na samym początku imprezy dokładnie tłumaczymy uczestnikom jak korzystać ze sprzętu tak aby każdy mógł sam zmieniać sobie gry w trakcie.  Następnie przez cały czas podpowiadamy i pomagamy jak poruszać się po wirtualnych światach 🙂

Przy ilości uczestników do 6 osób,  na początku bawimy się razem na strefie VR.  Mniej więcej w połowie imprezy przechodzimy na strefę symulatorów racingowych, gdzie ustawiamy wyścig. Natomiast ostatnie 30 min sami decydujecie czy chcecie pozostać na symulatorach czy wrócić na strefę VR. W momencie przechodzenia ze strefy do strefy jest czas na wypicie pifka czy innego trunku 😉 (jeśli zdecydujecie się coś zabrać).

W przypadku większych grup dzielimy ekipę na dwa zespoły. Jedna grupa idzie na strefę VR druga na symulatory. Po jakichś 30 minutach robimy zamianę a ostatnie 30 minut  wybieramy to co najbardziej przypadło nam do gustu. 

W lokalu mamy fotele na, których można usiąść i odpocząć a także stoliki na których można wyłożyć napoje. Można też zamówić pizze lub przynieść słone przekąski. 

Polecany czas trwania – 1,5h czyli nasze “Virtualne Party”.  Z doświadczenia wiemy że 90 minut zabawy w VR to optymalny czas aby spróbować większości atrakcji, a jednocześnie nie jest to za długo jak na pierwszy raz.  Oczywiście można też zarezerwować 2 godziny i więcej. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny aby dokonać wyceny

wieczór kawalerski

Jakie Gry Polecamy na Wieczór Kawalerski

bar

Gry na Wieczór Kawalerski

  • Drunkn Bar Fight – Wbijasz do baru lub innej lokacji i robisz rozpierduche, pięści, butelki, bejsbole.. co Ci wpadnie w ręce, dobra zaprakwa przed wyjściem na miasto.. 
  • Aim XR –  Super strzelanka w stylu CS, zwykle na tym  jest najdłuższa zawiecha ;p – Multiplayer do 9 os.
  • Blaston – Prosta do załapania strzelanka gdzie w pojedynkach 1vs1 musimy strzelać do swojego rywala jednocześnie omijać jego pociski 
  •  Thrill of the fight – najlepszy symulator boksu w VR, uwaga można się nieźle spocić
gry vr

Na każdej imprezie próbujemy także swoich sił na naszych symulatorach racingowych. Posiadamy aż 6 stanowisk gdzie ścigamy się w VR na profesjonalnych kokpitach wyposażonych w platformę ruchu, symulacje wiatru i wibracji aby zapewnić maksymalną immersję. 

Na symulatorach gramy w Automobilista 2, jest to tytuł który obecnie jest najlepiej zoptymalizowaną grą pod VR. Mamy tu ponad 50 aut do wyboru. Od gokartów, poprzez zwykłe auta drogowe, klasyczne, serie gt3, gt4, gt5, aż po formuły. Ostatnio doszedł również rally cross dla miłośników jazdy bokiem ;P 

imprezy VR
Czas Trwania - 90 min

Wszystkie Atrakcje w cenie

Rezerwacje od 10 os tylko. telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Czwartek

Tylko 380zł za 4 osoby

+ 85zł za każdą kolejną osobę

Piątek - Niedziela

Tylko 450zł za 4 osoby

+ 99zł za każdą kolejną osobę

Uwaga przy rezerwacji powyżej 15 osób - Cena pozostaje jak za 15 osób!