Jak wyglądają Urodziny w VirtualCity

imprezy urodzinowe vr wrocław

Jeśli wciąż zastanawiasz się gdzie zorganizować imprezę urodzinową, sprawdź jak możecie się bawić u nas – w VirtualCity, największym Centrum VR we Wrocławiu! Daj dzieciom radość i pozwól zanurzyć się razem w wirtualny świat!

Na samym początku imprezy dokładnie tłumaczymy uczestnikom jak korzystać ze sprzętu, tak aby każdy mógł sam zmieniać sobie gry w trakcie.  Następnie przez cały czas podpowiadamy i pomagamy jak poruszać się po wirtualnych światach 🙂

Przy ilości uczestników do 6 osób na początku dzieci bawią się razem na strefie VR. Mniej więcej w połowie imprezy przechodzimy na strefę symulatorów racingowych gdzie ustawiamy wyścig. Natomiast ostatnie 30 min dzieci same decydują czy chcą pozostać na symulatorach czy wrócić na strefę VR.

W momencie przechodzenia ze strefy do strefy jest czas na poczęstunek i odśpiewanie “100 lat”.  Zapewniamy papi Z doświadczenia jednak wiemy, że dzieci najczęściej wykorzystują czas na stanowiskach do maksimum.

W przypadku większych grup Dzielimy ekipę na dwa zespoły. Połowa idzie na strefę VR, a druga na symulatory. Po jakichś 30 minutach robimy zamianę a ostatnie 30 minut dzieci wybierają to co najbardziej przypadło im do gustu. 

W lokalu mamy fotele na których mogą usiąść rodzice a także stoliki na których można wyłożyć poczęstunek. Można zabrać tort, zamówić pizze lub przynieść słone przekąski oraz napoje. Dla każdej imprezy zapewniamy jednorazową zastawę stołową, czyli talerzyki na torta, kubeczki na napoje oraz serwetki. Posiadamy także miski na chipsy czy popcorn.

Polecany czas trwania – 1,5h czyli nasze “Virtualne Party”.  Z doświadczenia wiemy że 90 minut zabawy w VR to optymalny czas aby spróbować większości atrakcji i nie przesadzić jak na pierwszy raz.  Oczywiście można zarezerwować 2 godziny i więcej. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny aby dokonać wyceny.

Jakie Gry Polecamy na imprezę urodzinową

salon gier

Dla dzieci w wieku 9-12 lat

  • Job simulator - wciel się w kucharza, pracownika sklepu lub biurowego
  • Gorilla tag -  berek w VR
  • Angry Birds - Klasyczna gierka z telefonów w VR 
  • All In One Sports VR - rywalizacja w 11 dyscyplinach sportowych
vr wroclaw

Dla dzieci w wieku 12+

  • Aim XR -  Super strzelanka w stylu CS - Multiplayer do 9 os.
  • Beat Saber - jedna z najpopuralniejszych gier muzycznych
  • Blaston - Strzelanka kooperacyjna 
gry vr

Na każdych urodzinach próbujemy także sił na naszych symulatorach racingowych. Posiadamy aż 6 stanowisk gdzie ścigamy się w VR na profesjonalnych kokpitach wyposażonych w platformę ruchu, symulacje wiatru i wibracji aby zapewnić maksymalną immersję. 

Na symulatorach gramy w Automobilista 2, jest to tytuł który obecnie jest najlepiej zoptymalizowaną grą pod VR. Mamy tu ponad 50 aut do wyboru. Od gokartów, poprzez zwykłe auta drogowe, klasyczne, serie gt3, gt4, gt5, aż po formuły. Ostatnio doszedł również rally cross dla miłośników jazdy bokiem ;P 

imprezy VR
Czas Trwania - 90 min

Wszystkie Atrakcje w cenie

Rezerwacje od 10 os tylko. telefonicznie lub mailowo. 

Poniedziałek - Czwartek

Tylko 380zł za 4 osoby

+ 85zł za każdą kolejną osobę

Piątek - Niedziela

Tylko 450zł za 4 osoby

+ 99zł za każdą kolejną osobę

Uwaga przy rezerwacji powyżej 15 osób - Cena pozostaje jak za 15 osób!

Zaproszenia Urodzinowe

Jeśli chcesz podnieść rangę swojej imprezy? Miłym gestem będzie wręczenie zaproszeń dla uczestników. Wystarczy pobrać obrazy poniżej, wydrukować, wypisać i złożyć do koperty

vr
vr